Yayla Çadırı

Anasayfa » Yayla Çadırı

Yayla Çadırları

KIR ÇADIRI ve Yayla Çadırları

Kır Çadırı, anadolu bölgesi ve doğu anadolu bölgesinde çok sık kulanılan bir Çadır Modelidir. Özellikle arıcılıkla ve hayvacılık ile uğraşılan alanlarda yoğun kullanımı vardır. Bu Çadırların asıl ismi Yayla Çadırı yada Mühendis Çadırı iken gün be gün formunda değişiklikler olmuştur. Ancak asıl formu çadırların yan yükseklik ve orta yüksekliklerinden çıkan direklerin ucunda çadırın etrafındaki gerdirme aparatlarına bağlanan iplerin gerilmesi ile olacak şekilde imal edildiği formdur.

ÇADIR MODELLERİ

isteğiniz soğuk iklim çadırı üretilmektedir.yayla çadırı,saman brandası,fındık çadırı,karavan brandası,dağcı çadırı 4 mevsim çadırlar üretiyoruz.yurt içi ve yurt dışına ihraç ettiğimiz ürünler cme branda güvencesi altındadır.

KAMP ÇADIRI FİYATLARI

Kamp çadırı fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 532 419 44 92 ” nolu numarayı tuşlayarak yayla çadırı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de Kamp çadırı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?