Akçakale Tente Branda Çadır Pergola Sistemleri

Akçakale Tente Branda Çadır Pergola Sistemleri

Işıklı Kumandalı Tente

Pergola tente genellikle dış mekanlarda kullanılan bir tür açılır kapanır mekanizmadır. Bu sistemler, pek çok yerde kullanılabilir durumdadır. Özellikle dış mekan işletmelerinde, kış bahçelerinde kullanılarak, çoklu fonksiyonların yararlanılmaktadır. Evlerinizin ön bahçelerinde, kendinize ait oturma alanı yaratırken, açılır kapanır pergola tentelerden faydalanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz korunaklı ve sakin ortama hızlı bir şekilde kavuşursunuz.

Tente pergola alanında hizmet verdiğimiz işletmemizde, müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Yerinde ve görerek yaptığımız tasarımlarımız sayesinde, evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanışlı ürünlerimize yer verebilirsiniz. Profillerin renkleri, dilediğiniz şekilde üretilmektedir. İş yerinizin ya da evinizin dekorasyon renklerine uygun olarak profillerin boyanması sağlanmaktadır.

Pergola tente sistemleri sayesinde, dilediğiniz zaman üstü açık bir bahçe, dilediğiniz zaman kapalı alanlar yaratabilirsiniz. Özellikle kış aylarında yağmur ve kardan korunmak için, dış mekan işletmelerinde çokça tercih edilmektedir. Kendisinden lambaları olması da ürünün kullanışlılığını artırmaktadır. Otellerde, havuz başında ve restoran kısmında da sıkça tercih edilen pergola tente ürünleri, işletmelere çok fonksiyonlu olmasıyla yakın gelmektedir. Her zaman kendi diledikleri şekilde kullanabilecekleri tenteler, sabit tentelerden çok daha ergonomiktir.

Pergola Tente Özellikleri Nelerdir?

Ürünümüz, alanın büyüklüğüne göre şekillenmektedir. Büyük kapalı alanlar yaratılmak istendiğinde birkaç farklı mekanizma kullanılarak istenen sonucun alınmasında yardımcı olmaktayız. Tentenin bittiği noktalarda, mekanizmayla bağlantısı sağlanmaktadır. Böylece kumanda yardımıyla kolaylıkla kapanıp açılması sağlanır. Üzerinde yer alan lambalar sayesinde, hem estetik bir görüntüye sahip olur hem de ışığın yüzeylere eşit dağılmasını sağlarsınız.

Katlanarak açılan ve kapanan pergola tente kullanımı son derece basittir. Kendisine özel kumandaya sahip olan bu cihazı, üzerindeki tuşlardan kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz ışıklarını açıp kapatabilir ve elektrik tasarrufu da yapabilirsiniz. Şık restoranlarda, kafelerde kullanımı son derece yaygın olan ürünlerimizi aynı zamanda havuzlarınızı açık ve kapalı alana çevirmek için de kullanabilirsiniz.

14.06.2017
35
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?